Kategória tovaru
Akciové ponuky

Eltrinex RAYLED-W1

Eltrinex RAYLED-W1
K dodání
Tovar k odoslaniu do 5 dní
Stolná lampa Eltrinex RayLED s úspornými LED diódami v modernom dizajnovom prevedení umožňuje nielen voľbu 5tich profilov svetla, ale aj vlastnú reguláciu jednotlivých profilov. K ďalším funkciám patrí časované vypnutie lampy alebo USB nabíjačka.

  • 4 voliteľné profily svetla
  • Zmena intenzity osvetlenia
  • Funkcia USB nabíjačky
  • Automatické vypnutie
Cena: € 80.00 vr. DPH
Sledovať cenuKÚPIŤ


Stolná lampa Eltrinex RayLED v modernom dizajnovom prevedení je vybavená energeticky úspornými LED diódami. Vďaka plošne rozmiestneným LED diódam je možné rovnomernejšie nasmerovať osvetlenie bez oslnenia. Vlastné prevedenie lampy je v dvoch farebných prevedeniach v čiernej a čiernobielej farbe.

Svit lampy je možné regulovať v piatich svetelných profiloch. Každý svetelný profil má odlišný tón svetla, prispôsobený pre konkrétnu činnosť (napríklad slabé nevýrazné svetlo v profile nočnej lampičky apod.). Každý svetelný profil je možné regulovať v niekoľkých stupňoch intenzity, a tým si ešte viac prispôsobiť svit lampy svojim požiadavkám.

Okrem vlastnej funkcie osvetlenia má LED lampa Eltrinex RayLED USB napájací port na nabíjanie ďalších zariadení – MP3 prehrávačov, telefónu a ďalších zariadení nabíjaných z USB portu. Ďalšou funkciou je časované vypnutie, ktoré umožňuje lampu automaticky vypnúť po hodine prevádzky.

Obsah balenia: LED lampa Eltrinex RayLED, stojan lampy, 230V adaptér, manuál.


nahoru Návrat hore

Podobný tovar
Nový tovar
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...