Kategória tovaru
Akciové ponuky

Prečo nakupovať práve u nás?


Aktuálne informácie 

 • 05.12.2012Nová generácia bezpečnostných púzdier Kindle Guard - ušetrí až až 80 €
  Amazon Kindle Paperwhite GuardČítačky elektronických kníh Amazon Kindle sa stali za krátku dobu svojej existencie absolútnou jedničkou na svetovom trhu. Trpia však zásadným nedostatkom - veľmi krehkým displejom, ku ktorého prasknutiu dochádza pomerne často. Cena nového displeja sa potom pohybuje okolo 80€. Veľmi bezpečnou prevenciou pred týmto rizikom sú púzdra rady Kindle Guard s dlholetou tradíciou už od modelu Kindle 3 Keyboard. Teraz zaraďujeme do ponuky tiež vo verziách pre modely Amazon Kindle 5 a Paperwhite.
 • 07.11.2012Nový špeciálny držiak na autokameru - Eltrinex CamHolder
  Eltrinex CamHolderRozširujeme ponuku o aktívny držiak na autokameru (v tejto chvíli optimalizovaný pre Eltrinex CarHD). CamHolder zaisťuje extrémne jednoduchú manipuláciu s kamerou pri zapájaní a odpájaní v aute. Zároveň automaticky zapne kameru a aktivuje záznam (po pripojení) a naopak uloží záznam a vypne kameru (po odpojení). Vďaka jednoduchej manipulácii slúži aj ako prevencia pred vlámaním, ku ktorému môže dôjsť, ak je kamera ponechaná v aute viditeľne na prednom skle.
 • 20.09.2012Zaznamenejte si hovor z libovolného telefonu pomocí Eltrinex mEar
  Eltrinex mEarPomocí speciálního polootevřeného mikrofonu Eltrinex mEar si můžete snadno zaznamenat libovolný telefonní hovor - ať už z mobilního telefonu, smartphonu nebo pevné linky. Mikrofon ve tvaru tzv. in-ear sluchátka se vkládá přímo do ucha a zaznamenává jak zvuk z reproduktoru telefonu, tak hlas uživatele (tedy obě strany probíhajícího hovoru). Výstup zvuku řešen formou klasického 3,5" jacku který lze zapojit do libovolného záznamového zařízení (například diktafonu, notebooku atp.).
 • 13.08.2012K diktafonu Eltrinex V12Pro (12GB) nyní nově zdarma cestovní stativ.
  K diktafonu <a href="http://www.empei.sk/details.php?zb=230">Eltrinex V12Pro (12GB)</a> nyní nově zdarma <a href="http://www.empei.sk/details.php?zb=256">cestovní stativ</a>.V reakci na přání uživatelů došlo k rozšíření příslušenství profesionálního diktafonu Eltrinex V12Pro (12GB) v klasické verzi i ve verzi pro nevidomé. Novou součástí příslušenství je malý cestovní stativ vhodný pro situace, kdy je třeba pořídit statický záznam v terénu, nebo přesněji nastavit směrování záznamu v prostoru. Stativ disponuje standardním šroubem pro upevnění a je možno jej upevnit např. na klíče.
 • 27.04.2012Nový skype telefón RTX DualPhone 4088 na sklade
  Predstavujeme novú verziu obľúbeného skype telefónu RTX DualPhone. Tento nový model se vyznačuje okrem inéoh pohodlnejšími tlačidlami, prenosom zvuku v HD kvalite alebo možnosťou pripojenia základovej stanice na viac Skype účtov. Disponuje bezdrátovým slúchadlom s dosahom až 300 metrov s využitím šifrovaného prenosu DECT. Vďaka Duálnemu riešeniu je možné ho pripojiť nielen na Skype, ale aj ku klasickej telefónnej linke a telefonovať i súbežne. A to najdôležitejšie - DualPhone 4088 pracuje nezávisle na PC, tzn. nepotrebuje na svoju funkciu počítač. Zaisťuje tak dostupnosť na Skype 24/7 a výraznú úsporu energie..
 • 23.03.2012Vrecková databáza fotiek Eltrinex HD-1000 v novej zvýhodnenej verzii (bez HDD)
  Eltrinex HD-1000 (bez disku)Obľúbená databáza fotiek kombinovaná s vreckovým video prehrávačom: Eltrinex HD-1000, je teraz k dispozícii v novom prevedení, bez pevného disku, a teda za veľmi výhodnú cenu. Je preto ideálnym riešením najmä pre užívateľov disponujúcich nevyužitým 2,5“ SATA pevným diskom ľubovoľnej kapacity. Multimediálna databáza HD-1000 patrí k špičke vo svojej triede, obdržala mnoho prestížnych ohodnotení a je veľmi užitočným pomocníkom na dlhých cestách.

[nové informácie][staršie informácie]

Nový tovar
Prijímáme on-line
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...