Kategória tovaru
Akciové ponuky

Eltrinex SportCam W-HD

Eltrinex SportCam W-HD
Není skladem
V tejto chvíli nedostupné
Športová mini kamera so záznamom v HD rozlíšení (1280x720 px) s uhlom záberu 135°. Vďaka svojej konštrukcii ideálna na využitie pri outdoorových športoch – dá sa jednoducho pripevniť na riadidlá, helmu, lyžiarske okuliare atď.

 • Široký uhol záberu: 135°
 • Odolná konštrukcia
 • Ochranné púzdro
 • Vysoko kvalitný záznam v HD rozlíšení
 • Jednoduchá aktivácia záznamu jediným stisnutím tlačidla
 • Bohaté príslušenstvo
 • Záznam dátumu a času v nahrávke
Cena: € 90.00 vr. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovať cenuKÚPIŤ

Doporučené príslušenstvo: (Možnosť pridať k Vášmu nákupu)
 
micro SD micro SD 8GB Team
micro SD micro SD 8GB Team
Paměťová karta TEAM micro SD 8 GB.
Cena: € 10.00Pridať k nákupu

Novinka!

Novinkou v příslušenství kamery SportCam W-HD je také speciální ochranné pouzdro SportCam Protector. Pouzdro zabraňuje poškození kamery při náročnějším transportu, možnosti nechtěnému zapnutí (což může mít za následek vybití baterie v nejméně vhodnou dobu) a také díky speciálnímu reflexnímu provedení zajistí snadnou dohledatelnost při snížené viditelnosti

Kvalita záznamu

Športová mini kamera Eltrinex SportCam je vhodná pre užívateľov, ktorí si chcú zaobstarať video záznam svojich (adrenalínových) športových aktivít. Kamera disponuje nadštandardnou kvalitou záznamu v rozlíšení HD, teda 1280 x 720 bodov. Jedná sa o skutočné rozlíšenie snímacieho čipu, a nie iba o softwarové dopočítavanie.

Outdoorové využitie

Pre bežné outdoorové aktivity sú s kamerkou dodávané držiaky na helmu, čelenka na priame umiestnenie na hlavu a držiak na riadidlá motorky alebo bicykla. Kamera je pri použití vhodného uzáveru vodotesná a dá sa použiť aj na záznam v podmienkach, v ktorých dochádza k styku kamery SportCam s vodou.

Ovládanie

Ovládanie kamerky je veľmi jednoduché. Aktivácia a prerušenie záznamu sa vykonáva stisnutím jediného tlačidla. Video sa dá z kamerky preniesť do PC pomocou USB káblu bez nutnosti inštalovať akékoľvek ovládače.

Obsah balení

Eltrinex SportCam, 1 x USB kábel, 2 x kryt konektoru (jeden nasadený na kamere), 1 x manuál, 1 x úchyt na bicykel, 1 x gumová objímka, 1 x gumové pásiky, 6 x suchý zips, 3 x samolepka, Ochranné púzdro SportCam Protector


nahoru Návrat hore

Podobný tovar
  Nový tovar
  Náš tip

  Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
  ...