Kategória tovaru
Akciové ponuky

Eltrinex CarHD

Eltrinex CarHD
Není skladem
V tejto chvíli nedostupné
Auto kamera EltrinexCar HD umožňuje zaznamenávať priebeh jazdy automobilu a uľahčiť tak riešenie prípadnej kolízie alebo nehody. Záznam vo vyššom rozlíšení zaisťuje lepšiu rozoznateľnosť detailov a „nočný“ režim umožňuje zaznamenávať aj počas zníženej viditeľnosti.

  • Záznam vo vysokom rozlíšení
  • Integrovaný LCD displej
  • Natáčanie videa v slučke
  • Režim „nočného“ videnia
  • HDMI výstup na TV
  • Možnosť fotenia
  • 4GB SD pamäťová karta
Cena: € 101.00 vr. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovať cenuKÚPIŤ

Doporučené príslušenstvo: (Možnosť pridať k Vášmu nákupu)
 
Eltrinex CarHD - náhradní držák
Eltrinex CarHD - náhradní držák
Náhradní držák (přísavka) pro kameru Eltrinex CarHD. Zajišťuje pevné uchycení kamery k přednímu sklu automobilu.
Cena: € 17.00Pridať k nákupu
 
Eltrinex CamHolder
Eltrinex CamHolder
Profesionálny držiak pre jednoduché zapojenie/odpojenie autokamery. Zariadenie je určené najmä pre užívateľov, ktorí často na kratšiu dobu opúšťajú automobil. Ideálny ako prevencia pred vlámaním do automobilu.
Cena: € 42.00Pridať k nákupu

Autokamera EltrinexCar HD umožňuje zaznamenávať priebeh jazdy vozidla – natáčať premávku pred vozidlom a uľahčiť tak riešenie problémov a kolízií, ktoré môžu motoristov stretnúť. Integrovaný sklopný displej umožňuje presné nastavenie kamery a po následnom priklopení displeja tak nedochádza k zhoršovaniu výhľadu vodiča. Okrem videa je zaznamenávaný aj zvuk, takže atmosféra vozidla a okolie vozidla sú zaznamenané vernejšie. Súčasťou balenia je aj držiak s prísavkou, ktorý slúži na uchytenie auto kamery na predné sklo automobilu. Prísavku je možné vďaka niekoľkým kĺbom nastaviť do požadovanej polohy.

AutokameraEltrinexCar HD zaznamenáva video v týchto rozlíšeniach:

- 1440 x 1080 px (15sn/s)
- 1280 x 720 px (30sn/s) (odporúčané)
- 720 x 480 px (30sn/s)

Podporovaná je tiež funkcia natáčania v slučke a rozdeľovania záznamu.Preto pokiaľ dôjde k zaplneniu pamäte, dochádza k zmazaniu staršieho záznamu a tým uvoľneniu pamäte. Voľba rozdeľovania záznamu delí automaticky uložené video po prednastavenom čase, v prípade potreby preto stačí zazálohovať vytvorený niekoľkominútový blok a nie je potrebné video editovať.

Na natáčanie za zníženej viditeľnosti (šero, noc, prejazd tunelom apod.) je Auto kamera EltrinexCar HD vybavená režimom „nočného“ videnia. Táto funkcia zvýši kontrast záznamu, čo má za následok kvalitnejší záznam i za horších svetelných podmienok.

S autokamerou EltrinexCar HD sa dá aj fotiť.Režim fotenia ponúka radu funkcií od nastavenia rozlíšenia, vyváženia farieb a kontrastu až po časové fotenie alebo fotenie v režime „sekvencia“. Podporovaná je aj detekcia tváre alebo fotenie s detekciou úsmevu.

K nabíjaniu auto kamery EltrinexCar HD je možné použiť integrovanú batériu alebo nabíjanie z 12V zásuvky cigaretového zapaľovača v automobile. Adaptér na nabíjanie v automobile je súčasťou balenia. Integrovanú batériu je možné nabíjať z USB portu PC alebo po pripojení v automobile.

Obsah balenia:

1 x EltrinexCar HD, 1 x USB kábel, HDMI kábel, 1 x 12 V auto adaptér, 1 x prísavný držiak, 1 x manuál, 1x 4GB SD karta.


nahoru Návrat hore

Nový tovar
Prijímáme on-line
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...