Kategória tovaru
Akciové ponuky

Amazon Kindle Touch Guard Pro

Amazon Kindle Touch Guard Pro
K dodání
Tovar k odoslaniu do 14 dní
Odolné ochranné puzdro na čítačku elektronických kníh Amazon Kindle Touch. Predná doska je vytvrdená špeciálnou odľahčenou zliatinou vysokej tvrdosti. Zaisťuje tak nadštandardnú ochranu citlivého displeja čítačky.

  Cena: € 32.00 vr. DPH
  Sledovať cenuKÚPIŤ


  Čítačka elektronických kníh Amazon Kindle Touch disponuje displejom typu e-paper (elektronický papier), ktorý je tvorený tenkou vrstvou skla potiahnutou aktívnou fóliou, na ktorej sa zobrazuje text. Displej je preto veľmi krehký a je vhodné venovať jeho ochrane zvýšenú pozornosť – najmä pri prenášaní čítačky z miesta na miesto.

  Hľadáte púzdro Kindle Guard pre iný druh čítačky? Máme k dispozícii púzdra pre:

  Za účelom ochrany citlivého displeja bolo vyvinuté špeciálne odolné puzdro Kindle Guard disponujúce oceľou tvrdenou prednou doskou, ktorá výrazne minimalizuje riziko poškodenia čítacej plochy. Puzdra tvrdené papierovým kartónom alebo umelo hmotou nezaisťujú dostatočnú bezpečnosť na transport čítačky v batohu, kabelke atď.

  Na ilustračnej fotografii sa nachádza čítačka Kindle Touch v puzdre Amazon Kindle Touch Guard pod pôsobením závažia umiestneného priamo v mieste displeja. Oprava poškodeného displeja je v súčasnej dobe riešiteľná iba jeho výmenou, čo je veľmi nákladná operácia (displej tvorí väčšinu ceny celej čítačky).

  Pre viac informácií o produktovej rade Kindle Guard odporúčame navštíviť web špecializujúci sa na puzdrá Amazon Kindle.


  Porovnanie klasického puzdra a Kindle Guard (pod záťažou 2 kg):
  Srovnání klasického pouzdra a Kindle Guard

  nahoru Návrat hore

  Podobný tovar
  Nový tovar
  Náš tip

  Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
  ...