Kategória tovaru
Akciové ponuky

Eltrinex SportCam II

Eltrinex SportCam II
Nedostupne
Dlhodobo nedostupný
Športová kamera Eltrinex SportCam II je nástupcom úspešného modelu SportCam W-HD. Kamera zaznamenáva video vo FullHD rozlíšení (1920x1080p) pri 30 sn/s alebo 1280 x 720P pri 60 sn/s. Vďaka kovovej konštrukcii je kamera vhodná aj na outdoorové využitie. Laserový indikátor pre presné nasmerovanie, vibračná odozva. Jednoduché uchytenie vďaka širokej škále držiakov. Široká škála možností konfigurácie.

  • Široký uhol záberu: 135°
  • Laser na správne zameranie
  • Vysoko kvalitný záznam vo FullHD rozlíšení
  • Vibračná odozva
  • Ľahká aktivácia záznamu
  • Bohaté príslušenstvo
  • Záznam dátumu a času v zázname
  • Transportné púzdro
Cena: € 102.00 vr. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovať cenuKÚPIŤ

Doporučené príslušenstvo: (Možnosť pridať k Vášmu nákupu)
 
micro SD micro SD 8GB Team
micro SD micro SD 8GB Team
Paměťová karta TEAM micro SD 8 GB.
Cena: € 10.00Pridať k nákupu

Ukázkové video záznamu z kamery

Test odolnosti kamery

V pohybe

Kamera Eltrinex SportCam II je určená hlavne na záznam športových aktivít a zážitkov. Vďaka vysokému rozlíšeniu videa a uhlu záberu Vám neunikne žiadny detail. Rozíšenie videa 1920 x 1080p je reálne rozlíšenie snímacieho čipu, nejedná sa o softwarové dopočítanie videa. Kompaktné prevedenie kamery zaistí pohodlný záznam nerušený hmotnosťou alebo rozmermi kamery. Záznam je ukladaný na microSD kartu, podporované sú pamäťové karty až 32 GB, odporúčaná je Class 4 a vyššia.

Outdoorové využitie

Na bežné outdoorové aktivity sú s kamerkou dodávané samolepiace držiaky na rovný, ale aj oblý povrch (napr. prilba) a držiak na riadidlá motorky alebo bicykla. Prevedenie kamery je vodeodolné, vďaka tomu je znížená možnosť poškodenia pri zásahu vodou alebo vlhkosťou oproti bežne dostupným kamerám.

Ovládanie

Ovládanie kamery je prispôsobené outdoorovému využitiu. Aktivácia i ukončenie záznamu je riadená stlačením jediného tlačidla. Prenos dát z kamery do počítača sa uskutočňuje pomocou USB káblu, ktorý zariadenie zároveň nabíja. Kamera podporuje funkciu Mass storage,nie je preto potrebné inštalovať žiadne ovládače a po pripoejní k počítači sa zobrazí ako nový disk. Kamera umožňuje aj konfiguráciu nastavenia volieb a to buď priamo v kamere po pripojení k PC alebo cez on-line formulár. Ďalej je možné nastaviť citlivosť mikrofónu, zobrazenie dátumu a času, ostrosť obrazu, otočenie o 180° apod.

Indikácia prevádzky

Aktivácia záznamu je signalizovaná vibráciami aj laserovou signalizáciou (dá sa vypnúť), signalizované je aj vypnutie, prípadne slabá batéria alebo plná pamäťová karta. Tým sa dá predísť situácii, kedy kamera ukončí činnosť a časť záznamu sa neuloží.

Obsah balenia

Eltrinex SportCam II, 1 x USB kábel, 2 x kryt (jeden nasadený na kamere), 1 x manuál, 1 x úchyt na bicykel, 2 x objímka na uchytenie kamery, 2 x samolepiaci úchyt, 1 x 230V adaptér, 4 x gumové tesnenie, 1 x gumové pásky, 1x pútko, 2 x samolepka, Ochranné púzdro SportCam Protector


nahoru Návrat hore

Nový tovar
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...