Kategória tovaru
Akciové ponuky

Eltrinex V4Pro (4 GB)

Eltrinex V4Pro (4 GB)
Není skladem
V tejto chvíli nedostupné
Profesionálny digitálny diktafón so záznamom do formátu WAV. Pamäť diktafónu s kapacitou 4 GB pojme až 588 hodín kvalitného záznamu, ktorý sa dá ukladať do vybraných zložiek. Diktafón obsahuje aj množstvo doplnkových funkcií, nastavene dátumu a času, funkciu timer pre časované nahrávanie, možnosť nastavenia citlivosti mikrofónu, potlačenie šumu, nahrávanie z externých zdrojov prostreníctvom line-in vstupu apod. Kvalitný posluch záznamu zaisťuje výkonný reproduktor.

  • Vysoká kvalita záznamu a reprodukcie.
  • Pamäť 4 GB (588 hodín záznamu).
  • Priamy záznam do WAV.
  • Prehrávanie MP3 a WMA.
  • Nastavenie citlivosti mikrofónu.
  • Funkcia VOR.
  • Dlhá výdrž batérie.
  • Jednoduchá obsluha.
Cena: € 80.00 vr. DPH
Sledovať cenuKÚPIŤ

Doporučené príslušenstvo: (Možnosť pridať k Vášmu nákupu)
 
Eltrinex mEar
Eltrinex mEar
Externý mikrofón na záznam telefónnych hovorov. Mikrofón umožňuje vykonávať komfortný záznam z ľubovoľného telefónneho prístroja a je možné ho pripojiť k všetkým diktafónom so vstupom jack 3,5.
Cena: € 16.00Pridať k nákupu

» Recenzia na webe Instrumento.cz
» Používateľské recenzie na Heureka.cz

Digitálny diktafón Eltrinex V4Pro sa radí medzi profesionálne digitálne diktafóny disponujúce vysokou kvalitou záznamu priamo do formátu WAV. Zvukový záznam je tak možné ľahko prehrať na ľubovoľnom PC, či archivovať bez nutnosti inštalácie dalšieho softvéru a prevodu do kompatibilných formátov. Ani pre pripojenie k počítaču nevyžaduje diktafón Eltrinex V4Pro inštaláciu žiadneho softvéru - diktafón podporuje funkciu Mass Storage a preto sa po pripojení k PC hlási ako nový disk. Záznamy sa dajú skopírovať ako z klasického flash disku. Do diktafónu sa tiež dajú nahrávať ľubovolné dáta a je ho teda možné využiť aj ako flash pamäť.

Okrem funkcií diktafónu umožňuje Eltrinex V4Pro prehrávať hudobné súbory MP3 a WMA, a to na sluchátkach alebo cez vstavaný reproduktor. Vlastný zvukový prejav sa dá korigovať s využitím prednastavených ekvalizérov. Prehľadný segmentový displej zobrazuje všetky potrebné informácie o zázname, stave batérie a nastavení diktafónu.

Zvuk sa dá zaznamenať pomocou vstavaného stereo mikrofónu, externého (stereo) mikrofónu alebo z iného zariadenia (line-in). V prípade mikrofónu sa dajú nastaviť 2 úrovne citlivosti. Dostupná je aj funkcia VOR, ktorá umožňuje automaticky aktivovať záznam iba vo chvíli, kedy je detekovaný zvukový signál. V priebehu záznamu je možné cez pripojené sluchátka odpočúvať záznam a overiť si, či diktafón zaznamenáva zvuk v dostatočnej kvalite. Takisto sa dá aktivovať funkcia potlačenia šumu. Diktafón Eltrinex V4Pro tiež umožňuje časovaný záznam pomocou funkcie TIMER, ktorá podľa nastaveného času aktivuje nahrávanie v stanovenú dobu, vykoná záznam v prednastavenej dĺžke a opäť sa vypne.

Možnosti voľby kvality záznamu hlasu (WAV):
Stereo SHQ 128 kbps / 16 KHz (stereo)
Stereo HQ 64 kbps / 16 KHz (stereo)
SP 16 kbps / 16 KHz (mono)


Možnosti voľby kvality záznamu cez line-in (WAV):
Stereo SHQ 128 kbps / 44 KHz (stereo)
Stereo HQ 80 kbps / 44 KHz (stereo)
SP 32 kbps / 44 KHz (mono)


Napájanie diktafónu prebieha pomocou dvoch AAA batérií, ktoré zaisťujú nadštandardnú dĺžku výdrže. Medzi doplnkové funkcie patrí možnosť aktivácie zvukového signálu (pípnutie), ktoré signalizuje stisnutie každého ovládacieho prvku. Záznamy sa dajú rozdeliť do 4 prednastavených zložiek A, B, C, D. Do každej zložky je možné uložiť 99 záznamov.

Príslušenstvo: Diktafón Eltrinex V4Pro, slúchatká, USB kábel, externý stereo mikrofón, externý mono mikrofón, redukcia na odposluch z tel. linky, line-in kábel, manuál.


nahoru Návrat hore

Podobný tovar
Nový tovar
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...